KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 12757326
nr 1275 7326
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Blandteknik/collage, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Historia 1. Signerad, daterad 1997,119x88 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
måndag 16 september 2019
kl 20:34:39
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist